15 Şubat 2012 Çarşamba

teşekkürler fikri mühim :)

     

sevgili fikrimühim beni yine unutmayıp      sek günlük süt kampanyasına beni dahil etmiş, ve güzel paketim geldi.

içinden 10 tane % 50 indirimli, 2 tane de % 100 indirimli  promosyonlarım çıktı, kızım bir süt canavarı olarak bu işe çok sevindi....


yeni kampanyalarda görüşmek dileğiyle


Fikrimühimden SEK Hayatınıza Tazelik Katan Süt Uzmanı Kampanyası


SEK, Hayatınıza Tazelik Katan Süt Uzmanı kampanyası, çocukların gelişiminde önemli bir rol oynamakla beraber, her yaştan bireyin günlük beslenmesi için sütün ne kadar önemli olduğu hakkında çok değerli bilgiler sunuyor. Konunun önemine hassasiyetle yaklaşan SEK Süt, büyük bir sorumluluk örneği göstererek, süt tüketimi konusunda toplumu bilinçlendirmeyi görev ediniyor.
Çocuklarımıza süt içme alışkanlığı kazandırmak, onların zihinsel ve bedensel gelişimleri için çok önemli. Özellikle büyüme çağında bu daha da dikkat gösterilmesi gereken bir konu. Süt, yaşam boyu tüketilmesi gereken çok değerli bir besin.
İşte, yıllar boyunca nesilleri büyüten SEK Günlük Süt, Türkiye’de bir ilk olan gelişmiş üretim teknolojisiyle ürettiği SEK Günlük Süt’ü yeni ambalajı ile sunuyor. Dünyada yaygın olarak kullanılan, Türkiye’de ilk SEK’in kullandığı mikrofiltrasyon teknolojisi sayesinde daha düşük ısıl işlem uygulanan SEK Günlük Süt’ün raf ömrü uzarken, vitamin değerini daha iyi koruyor. Bu sayede hem çocuklar hem büyükler taze, lezzetli ve günlük süt içme şansı elde ediyor.
B12,B6 ve A vitaminleri bakımından zengin, kalsiyum ve protein kaynağı SEK Günlük Süt, bu kampanya sayesinde her zaman olduğu gibi sağlıklı nesiller yetişmesi için topluma faydalı bir amaç için çalışıyor. Sizler değerli FikriMühimler de bu kampanyaya verdiğiniz destekle bu yararlı bilgileri geniş kitlelere ulaştırmanın gururunu yaşayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder